Rozrzutniki do obornika i przyczepy rolnicze RoltransRozrzutnik obornika tandem - Rozrzutniki do obornika i przyczepy rolnicze Roltrans
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://www.roltrans.eu/

Dodano: 2018-09-15

Miejscowość: Maków Mazowiecki

Adres: Mazowiecka 18

Kod pocztowy: 06-200

Telefon: 29 765 02 54
Jednym z najważniejszych urządzeń w każdym gospodarstwie rolnym jestem rozrzutnik. Jest to sprzęt, który znacznie ułatwia uprawę ziemi i pozwala na dokładne roztrząsanie nie tylko obornika, ale także kompostu, torfu, wapna i różnych materiałów półpłynnych. Do niedużych i średnich gospodarstw rolnych świetnie nada się rozrzutnik obornika z zawieszeniem typu Tandem o ładowności 8 ton oferowany przez producenta ze strony roltrans.eu.

W standardowym wyposażeniu tej maszyny znajduje się mechaniczny napęd przenośnika podłogowego, ale jeśli nabywca woli napęd hydrauliczny, to również można go tutaj zamówić. Roztrząsacz N250/04 ma doskonałej jakości łańcuchy ze stali gatunkowej i niezawodną skrzynię przekładniową Układ hamulcowy w zależności od zapotrzebowania może być jedno- lub dwuprzewodowy. Urządzenie można wyposażyć w pionowy adapter 2 lub 4 bębnowy. Maszyny, które są wyposażone w 4 bębny, zapewniają wyjątkowo równomierne roztrząsanie obornika. Skrzynia rozrzutnika może być stosowana jako przyczepa do ciągnika, gdyż jest dopuszczona do ruchu na drogach publicznych.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Lulkowo.plSarmacka, 12
Warszawa

sample108

Kancelaria Notarialna - Martyna FydaPlac Bankowy, 4
Warszawa

sample108

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof KućTrakt Brzeski, 58
Warszawa

© Copyright 2019 | www.everyboardfest.pl